Thewp V5 Haber Teması

 Thewp V5 Haber Teması
Okunuyor Thewp V5 Haber Teması

Thewp V5 Haber Teması merakla beklenen haber temamızın yeni versiyonu olan theWP Haber Teması V5‘i sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Şimdiye kadar çıkartılan 4 versiyonda olduğu gibi her yeni versiyona yepyeni ve daha önce hiçbir temada denenmemişi denedik, yapılmamışı yaptık. İncelediğinizde yenilikleri ve farklılıkları sizlerde görecek ve bize hak vereceksiniz. Her geçen gün bir adım daha ileri, daha kaliteli ve daha profesyonel haber temaları ile sektördeki başarılarınıza ortak olmaya devam ediyoruz.

Thewp V5 Haber Teması

WordPress tema sektöründe yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sonucu haber temalarımız arasına yeni bir versiyon daha eklemiş bulunuyoruz. Sektördeki 2500’den fazla haber temasına verilen hizmetin bize kattığı tecrübeleriyle her geçen gün daha iyisini yapmaya çalışıyoruz ve her yeni versiyonda daha fazla kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Her yeni temada hedeflerimizi katlıyoruz ve yapılan yenilikler, modern tasarımlar ve verdiğimiz teknik destek ile bu hedeflere de ulaşacağımızdan hiç şüphe duymuyoruz.

Şimdi ise merakla beklenen haber temamızın yeni versiyonu olan theWP Haber Teması V5‘i sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Şimdiye kadar çıkartılan 4 versiyonda olduğu gibi her yeni versiyona yepyeni ve daha önce hiçbir temada denenmemişi denedik, yapılmamışı yaptık. İncelediğinizde yenilikleri ve farklılıkları sizlerde görecek ve bize hak vereceksiniz. Her geçen gün bir adım daha ileri, daha kaliteli ve daha profesyonel haber temaları ile sektördeki başarılarınıza ortak olmaya devam ediyoruz.

YENİLİKLER NELER?

– Bir önceki versiyonda bulunan anasayfa ve sidebar şablonları daha modern hale getirilerek şablon tercihleri artırıldı. – 4 farklı kategori listeleme şablonu eklendi. – Yeni tasarlanan 3 farklı haber okuma sayfası eklendi. – Haber Detay 1 şablonuna Infinite Scroll özelliği eklendi. (yeni) – Tüm şehirlere ait Trafik Durumu sayfası eklendi. – Tüm şehirlere ait Nöbetçi Eczaneler sayfası eklendi. – Güncel sinema filmleri fragmanları için Vizyondakiler sayfası eklendi. – Detaylı Canlı Sonuçlar ve Fikstür sayfaları yeniden düzenlendi. – Puan Durumu Lig sayısı artırıldı. – Burçlar sayfası tasarımı yenilendi. – Sidebar şablonlarına yenileri eklendi. – Anasayfa şablonlarına yenileri eklendi. – Kategori tanımlanabilir özel şablonlar eklendi. – Manşet şablon sayısı artırıldı.

HABER HAVUZU

V4 ile birlikte sürekli patlayan(bozulan) haber botlarından dolayı haber havuzu sistemine geçmiştik. Yeni versiyonda çalışmayan tüm botlar da yenilenmiştir.

MOBİL TEMA

Ziyaretçilerinizin haber okuma deneyimlerini daha üst seviyelere taşımak için mobil temamızı yeniledik. 4 farklı haber listeleme özelliği ile siteniz, mobil cihazlardan giriş yapıldığında daha kullanışlı ve farklı görünecek. Bu özel alanlara ister kategori belirleyin, isterseniz de son eklenen haberleri listeleyin.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Firmamıza özel tasarlanmış, tamamen Türkçe tema paneli yer almaktadır. Tüm alanlar için açıklama alanları bulunduğu için tam olarak nereyi yönetebileceğinizi kolaylıkla anlayabilir ve sitenizi şekillendirebilirsiniz.

YENİ ŞABLONLAR

Tasarım değişikliği sebebi ile bir önceki sürümde yer alan neredeyse tüm anasayfa ve sidebar şablonlar yenilenmiş ve hatta daha fazla şablon eklenmiştir.

ÖZEL SAYFALAR

Bir önceki versiyonda bulunan Firma Rehberi, Burçlar, Fikstür, Canlı Sonuçlar, Gazeteler, Yazarlar, Haber Gönder, İletişim sayfaları yenilendi ve ek olarak Vizyondakiler, Nöbetçi Eczaneler, Trafik Durumu gibi yeni sayfalar eklendi.

REKLAM ALANLARI

Haber temamız aynı zamanda bir gelir kaynağı olarak da kullanıldığı için reklam alanlarına ayrı bir özenilmiştir. Sayfalardaki ve anasayfadaki toplam sabit 16 reklam alanına ek olarak özel şablonlar sayesinde sitenizin her alanına dilediğiniz kadar (SINIRSIZ) reklam eklenebilmektedir.

SEO VE MOBİL UYUMLU

Haber temalarımızın tamamında olduğu gibi theWP WordPress Haber Teması V5 ‘in %100 MOBİL UYUMLU ve SEO tasarımı ile yine sizlere arama motorlarının hayran olacağı mükemmel bir altyapı hazırladık. Hızlı, her noktası ayrı ayrı yönetilebilir ve Google prensiplerine her şekli ile uyum sağlayan mükemmel ötesi bir haber teması sizlere sunuluyor.

İNDİR

https://mega.nz/file/ghNSWSZB#eNCzDg5dONPgahddNO_LZ58RKmZGFAsX7yneeBxM6kY
Bağlantı adresini görebilmek için bir [ YORUM ] yazmanız gerekmektedir.
UYARI ! asdf yada argo içerikli yorum atanların ip adresleri engellenecektir.

Reklam
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın