Hakkımızda

Merhabalar değerli ziyaretçiler ;

Scriptbul.Net tamamen siz değerli üyelere ve ziyaretçilere ücretsiz ve ufak ücretlerle iyi scriptler sağlayan bir blogtur.

Eski zamandan belli , forumlarımız ile sizlere hizmet vermiştik.

Fakat artık forum işini durdurup bloğa yönlendik.Forumda al,kaç yapan kişiler çok olduğundan saçma sapan yorumlar ile forum çöp oluyordu.Bize saygı gösterip düzgün yorum atıp bizlere destek verenlerin emeklerini göz ardı edemedik ve bu yüzden forum işini bitirdik ve bizim için değerli olan bazı takipçilerimiz için blog açma kararı verdik.

Sizlere en yeni ve en kaliteli tema ve scriptleri tekrardan sunacağız.Desteklerini esirgemeyen @TNT , @Show , @Angel , @Black , @Rutino kardeşlerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz bu arkadaşlarımız gibi birbirinden değerli 2.000 üstünde takipçimizi tek tek etiketliyemiyorum bu yüzden topluca hepinize teşekkür ediyoruz.

Ve gelelim asıl konuya artık yeni websitemiz olan ” SCRİPTBUL” sizlere en iyi ve en kaliteli içerikleri sunacağından hiç şüpheniz olmasın tabi bazı temalarımız forumdaki gibi ufak tefek ücretler ile satışa sunulacaktır.

Sunucu vb. giderler içindir bu satışlar , kâr etme gibi bir amacımız yoktur siz bu ufak tefek paraları öderseniz bu blog ayakta durur yoksa kapanır yani kimse cebinden bedavaya hizmet vermez arkadaşlar biraz anlayışlı olalım bu konuda.Siz katkı sağlarsanız bu blog ayakta olur ve size hizmet verir yoksa kapanır gider blogtan eser kalmaz..

 

Bu yüzden siz değerli üye veya ziyaretçilerimizin hem reklam hemde maddi , manevi katkı sağlamasını istiyoruz.

Yine belirtiyoruz ki bizim amacımız bu blogtan para kazanmak değildir..Veyada forum açıp 1000,2000 TL’ye viplik satmıyoruz.Herkesin bilgisine arz ederiz.

 

Tekrardan yanımızda olan koca yürekli tüm takipçilerimize minnettarız.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.İyi günler dileriz.

# ScriptBul.Net – Yönetim Ekibi