Tradebox – Crypto Currency Alım Satım ve Alım Satım Yazılımı

 Tradebox – Crypto Currency Alım Satım ve Alım Satım Yazılımı
Okunuyor Tradebox – Crypto Currency Alım Satım ve Alım Satım Yazılımı

Tradebox – Crypto Currency Alım Satım ve Alım Satım Yazılımı

Özellikler :

 • Cryptocurrency’te 1 numaralı ticaret platformu
 • Kripto para alım satım sistemi
 • madeni parayı takas et
 • kendi jetonunu ekleyebilirsin
 • Coin Market oluşturabilirsiniz
 • Madeni Para Pazarını Eşleştirebilirsiniz
 • Paypal, Payeer, Gourl, Stripe ve mobil Money ödeme ağ geçidi eklendi
 • İşlem Kurulum Sistemi
 • Para çekme ve transfer kullanıcınızı sınırlayabilirsiniz
 • Para yatırma ve çekme için e-posta ve SMS sistemi
 • %100 Güvenli Ödeme ve Ticaret Sistemi
 • Exchange Dashboard ile duyarlı web sitesi
 • Müşteri açık ticaretini görebilir
 • Müşteri ticaret geçmişini görebilir
 • Müşteri para çekebilir veya transfer edebilir
 • Ve daha fazlası
tradebox

tradebox

Tradebox – CryptoCurrency Alım Satım ve Alım Satım Yazılımı

Tradebox, en iyi kripto para ticaret yazılımlarından biridir. Kripto ticareti, alım-satım, çift değişimi ve lansman ile ilgilenir.

Tradebox nedir?

Tradebox, nihai kripto para ticaret platformu yönetim sistemidir. Neredeyse Binance’in bir alternatifi. Hem ön uç kısmı hem de arka ucu vardır. Ön uç, işinizi keşfetmek için duyarlı bir web sitesi anlamına gelir. Bir tüccar platformunuza kaydolabilir ve onu zahmetsizce kullanabilir.

Arka uç, yönetici panelini ifade eder ve kripto girişiminizi yönetmek için tasarlanmıştır. Kendi jetonunuzu ekleyebilir ve yeni bir pazar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda kripto para birimi değiştiricisi olarak da kullanılabilir. Tradebox’ı alırsanız, kripto alım satım, alım-satım, takas vb işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Tradebox kimin için?

Girişimciler: Yeni bir kripto ticaret işi kurmayı hayal eden girişimci, Tradebox onun için hazır bir platformdur.

Cryptocurrency ticaret platformu sahibi: Tradebox, platformlarını ve ticaret faaliyetlerini belirli bir yerden yönetmek isteyen tüm dijital para tüccarları için bir nimettir. Tradebox’ı satın alan bir işlem platformu sahibi, dijital para tüccarına ücret karşılığında kolayca döviz ticareti imkanı sağlayabilir ve bu sayede büyük miktarda para kazanabilir.

Kripto Para Alım Satım Yazılımı Nedir?

Kripto para birimi, günümüz dünyasının en büyük devrimlerinden biridir. Blockchain teknolojisi tarafından üretilen ve yönetilen bir dijital para birimi olarak bilinir. Teknolojinin bir sonucu olduğu için, bununla ilgili muazzam bir otomatik set aritmetik mantıksal kodlama projesi (yazılımı) var. Ancak, bin dolarlık soru, kripto para ticaret yazılımı nedir?

Cryptocurrency ticaret yazılımı, kripto ticaretinin her yönünü yönetmek için tasarlanmış bir kod setidir. Bildiğimiz gibi dijital para birimi, fiziksel para birimlerinin alternatifi olarak dünya ekonomimizde yeni bir yeniliktir. Dolayısıyla forex ticareti gibi yeni bir sermaye piyasası ve ticaret iş fırsatı yaratılmıştır. Hangisi kripto para ticareti olarak bilinir? Bu iş modülü, kripto para satın alma, satma, takas etme, ikili takas, analiz, yatırım vb. işlevleri içerir. Bu işlevleri yerine getirmek için yapılan yazılıma Kripto para ticaret yazılımı denir.

Daha önce de söylediğimiz gibi, projemiz büyük ölçüde iyi bilinen kripto para birimi takas ve ticaret yazılımından ilham aldı ve amacımız Tradebox’ı onlarla eşleşecek ve hatta daha iyi hale getirmek.

Tradebox size nasıl yardımcı olabilir?

Teklif Verme: Kullanıcılar, sahne tarafından onaylanan belirli bir madeni para için satın alma veya teklif yapabilir. Eşlik eden parametreler her teklif için ayarlanabilir:

Para Yatırma Yöntemi: Ödemek veya taksitlendirmek istediğiniz taksit için önceden tanımlanmış stratejilerden para yatırma kararınız.

Aralık: Teklif yapılırken ayarlanması gereken toplamın kapsamı. Bir teklif için, potansiyel alıcılara çok iyi bir şekilde gösterilebilmesi için cüzdanınızda toplamın kapsamından daha fazlasına sahip olmanız gerekir. Her neyse, satın alma teklifi için, mümkün olduğu kadar geniş bir yelpazeyi belirtebilirsiniz. Takas potansiyel bir satıcı tarafından başlatıldıysa, takas sonuç olarak sona ermeden önce taksiti bir araya getirmeniz gerekir.

Teklif Talimatı: Bu, takas başladıktan sonra takas ortağınıza gösterilir. Etkili bir değişimi garanti etmek için ek veriler içerebilir.

Gereksinim Tercihi: Sizinle bir değiş tokuş başlatılmadan önce bir müşteriden çek ön koşulunu (örneğin, telefon veya e-posta onayı) belirtebilirsiniz. Ek olarak, geçirgenliğini olduğu gibi temaslara güvenmekle sınırlayabilirsiniz.

Ticarete Başlamak: Bir alıcı veya tüccar olarak, takas başlatmak için ticaret merkezinden erişilebilir teklifler listesinden seçim yapabilirsiniz. Değişimin öne çıkan özelliklerinden bir kısmı dahil.

Gerçek Zamanlı Bildirim: Her müşteri borsaları sitedeki herhangi bir yerden görüntüleyebilir. Ve sahne bir anda alarm sesiyle bildirimler gönderdiği için sayfayı canlandırmaya devam etmeleri gerekmeyebilir.

Al & Sat: p2p’de ticaret, farklı şekillerde taksit ödeme veya alma kapasitesine sahip kriptografik para biçimlerinin satın alınmasını/teklifini içerebilir. Örneğin, pek çok insan, beraberindeki taksit sınıflandırmalarından herhangi biri karşılığında bir madeni para almayı sever. Ne olursa olsun, gözetmen iş alanına göre dahil edebilir veya tahliye edebilir.

Diğer birçok özelliği vardır:

Çoklu Para Desteği: Bu, çoğu P2P kripto para ticaret aşamasını keşfedemeyeceğiniz şeydir. Çoklu para için yardım sunuyoruz, ancak bu sürüm sadece Bitcoin, Dash ve Litecoin ile birlikte geliyor. Gelecekteki güncellemelerde bir kripto para kararı fırsatı sunmayı planlıyoruz.

Sürekli uyarı: Her dinamik değişim ve alıştırma için sürekli bildirim düzenlemesi vererek hiçbir şeyin müşterinin ötesine geçmediğini garanti ediyoruz. Bu kurulumla, istemci programı canlandırmak zorunda kalmamalı, ancak yaklaşan uyarı tonunu ayarlamalıdır.

Çoklu Nakit ve Gerçek Zamanlı Kripto Para Birimi Fiyatları: İşinizi kurmak için ihtiyacınız olan herhangi bir yer neresi olursa olsun, müşterilerinizin göz atabileceği 100’den fazla itibari paraya sahibiz. M-cüzdan bakiyesi maliyeti, değişikliğiyle karşılaştırılabilecek olanla ek olarak yenilenir.

E-posta ve SMS Bildirimi: Sadece bazı son derece zorunlu verilerin iletilmesi için erişilebilir hale getirilen SMS uyarısını da verdik. Her şeye rağmen, müşteriler ihtiyaç duydukları bildirim türünü güçlendirebilir veya bozabilir.

Sürekli Mevcudiyet Durumu: Kullanıcılar herhangi bir zamanda uzakta, web’de olabilir veya bağlantısı kesilebilir. Potansiyel bayileri yanlış yönlendirmekten kaçınma nihai hedefiyle CryptEx, tüm müşterilerin aşamalı olarak yenilenen sürekli yakınlık durumunun temelini oluşturur.

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama: Günümüzde göze çarpan güvenliğin çoğu aşaması, bir müşterinin hem Google Authenticator hem de Authy’yi kullanarak iki faktörlü bir onay oluşturmasını gerektiriyor. Resmi yerel ayarlarından nasıl çalıştıkları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Telefon ve E-posta Doğrulaması: Tradebox güvenlik açısından çalıştı, bu nedenle, genel olarak, koşullar altında beklenebileceği gibi, sayı onaylarının ne anlama geldiğini dahil edeceğiz. Bunların arasında, e-posta ve SMS doğrulamasını da destekler ve temel olarak iki sürücünün yasal olarak kurulduğunu garanti eder. Belgelere atıfta bulunmanız gerekebilir.

Müşteri Bağlantıları: Kullanıcılar, değiş tokuşun en inandıkları suç ortaklarının bağlantılarını ayırabilir, bu onların tekliflerine daha hızlı erişmelerini sağlar. Sürekli olarak ticaret merkezindeki çeşitli tekliflere göz atmak yerine.

Bu, şu anda düzenleyebileceğimiz ticaret yazılımıyla ilgili. Bu rapor, öne çıkan her bir özelliği uygun şekilde yansıtmak için sık sık yenilenecektir. Demo uyarlamasını denedikten sonra kendinizi seçmenize izin vereceğiz.

DEMO

 

İNDİR

https://mega.nz/file/uIoy0IZR#o4zflq16iOmHeSgzY24B2fM6wUdHKNfOKfC1ofrobqU
Bağlantı adresini görebilmek için bir [ YORUM ] yazmanız gerekmektedir.
UYARI ! asdf yada argo içerikli yorum atanların ip adresleri engellenecektir.

>
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın