Ludo with payment Gateway v1.0

 Ludo with payment Gateway v1.0
Okunuyor Ludo with payment Gateway v1.0

Android Ludo’nun Özellikleri

Yerel ve Çevrimiçi Çok Oyunculu seçeneği. 2 ila 4 Çok Oyunculu Mod. 6 ila 9 rakip oyun odası aracılığıyla çok oyunculu. Facebook Arkadaşlarını belirli oyun odasına davet edin Arkadaşları yenerek kazanılan Seviyeler ve ödüller Kızma Birader Kralı Unvanı ve diğer unvanlar. Dünya oyuncuları ile maçlar ve Facebook üzerinden arkadaş olun Rakip oyunculara ifade gönderme seçeneği Snake ve Ladders farklı oyun tahtaları üzerinden oynanabilir. Oyunları takip etmek için basit kurallar. Onu şanlı bir oyun yapmak için Örnek Grafikler. Ses/sessiz seçeneği.

Kızma Birader Oyunu Geliştirmenin Özellikleri Kızma Birader oyunu özellikleri Yukarıdakilerin yanı sıra, tarafımızca geliştirilen Kızma Birader uygulaması da aşağıdaki özelliklere sahip olmaya devam edecektir:

Oturum Aç / Kaydol Çevrimiçi / Çevrimdışı Modu ile Oyun Oyna Özel Masa Oluştur Arkadaşlarını Özel Masada Oynamaya Davet Et Gerçek Parayla Oyna Anında Oyna ve Para Çek Öner ve Uygulama İçi Cüzdan Kazan Otomatik Modda Oyna Akıllı Bildirimler Madeni Paralar ve Cüzdan Yönetimi Günlük Bonus madeni paralar.

Kızma Birader Oyunu uygulamasıyla birlikte gelen üç dahili özellik vardır:

1. Bilgisayarla Oyna / Çevrimdışı mod: Burada kullanıcı oyunu bilgisayarla oynayabilir. Bu özellik, kullanıcının oyundaki becerilerini geliştirmesine yardımcı olur,

2. Arkadaşıyla Oyna: Burada kullanıcı, seçtiği arkadaşıyla oyun oynayabilir. Kullanıcıların sadece özel bir oda oluşturmaları ve oda kodunu oynamak için rakipleri/rakipleri/arkadaşları ile paylaşmaları yeterlidir. Odaya en fazla 3.oyuncu katılabilir. Oyuna başlamak için masa miktarını seçebilirler. Bu özellik, kullanıcının gerçek parayla ve gerçek para olmadan oynamasına izin verir.

3. Çok Oyunculu Mod ile Dünya Çapında Oynayın: Burada kullanıcı, dünyadaki oyuncularla turnuvaya dalabilir. Kendini acemi bir oyuncudan profesyonel bir oyuncuya seçerek oyunun seviyesini seçebilir. Çok oyunculu mod, rakiplerinizi seçme seçeneği sunmaz, ancak dünya çapında büyük bir kazanan fiyat ve sıralama sağlar.

İNDİR

https://lnkload.com/2vvjl
Bağlantı adresini görebilmek için bir [ YORUM ] yazmanız gerekmektedir.
UYARI ! asdf yada argo içerikli yorum atanların ip adresleri engellenecektir.

Reklam
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın