Birindir – Responsive Program İndirme Teması

 Birindir – Responsive Program İndirme Teması
Okunuyor Birindir – Responsive Program İndirme Teması

TEMAMIZIN

Genel Özellikleri

Tek Tık 7 Renk

Tek Tık 7 Renk

Tek tık ile web sitenizi sizin için oluşturduğumuz 7 renk seçeneği arasından aktif edebilir, özel günlerde temanızı o günü temsil edebilecek renkler ile yayınlayabilirsiniz.

Güçlü SEO Altyapısı

Güçlü SEO Altyapısı

Arzu ettiğiniz üyelerinizi web siteniz üzerinde yazar veya editör olarak atayabilir, onların daha fazla içerik girmelerini sağlayabilirsiniz, ayrıca üye takip sistemi ile yazarlarınız popülerleşebilir.

Maksimum Performans

Maksimum Performans

Birİndirteması içerisinde yer alan modüler özelliklerin neredeyse tamamı eklentisiz bir biçimde temaya özel kod yapısı ile entegre edilerek performans sorunu yaşatmamaktadır.

Adsense Uyumlu Reklamlar

Adsense Uyumlu Reklamlar

Reklam panelinizde bulunan desktop ve mobil olarak iki ayrı reklam alanı içerisinden reklam yerleştirebileceğiniz altyapı ürettik.

Yaratıcı Mobil Dizayn

Yaratıcı Mobil Dizayn

Ziyaretçilerinizin kendilerini telefon uygulaması içerisinde hissettirecek özelliklere sahip mobil tasarımı ürettik.

Maksimum Güvenlik

Maksimum Güvenlik

Eklentiler ile beraber gelen güvenlik zafiyetlerine son vermek amacı ile wordpress.org üzerinde tam not almayan hiç bir eklentiye temamızda yer vermedik ve maksimum güvenlik hedefledik.

Ücretsiz Tema Kurulumu

Ücretsiz Tema Kurulumu

Tüm müşterilerimizin faydalanabileceği şekilde ücretsiz tema kurulumunu bir kereliğine mahsus olmak üzere BirTema ekibi olarak yapmaya karar verdik.

Tek Tıkla Demo Yükleme

Tek Tıkla Demo Yükleme

BirTema ekibinden yardım almadan kendi temasını kurmak isteyen müşterilerimiz için tek tık ile mevcut demo yüklemesini gerçekleştirebileceği bir sistem ürettik.

Güncelleme Keyfi

Güncelleme Keyfi

Yapılan tüm yeniliklerden faydalanabilmeniz için tema paneliniz üzerinde bulunan duyurular ve güncellemeler bölümünden dosyaları indirebileceğiniz bir opsiyon ürettik.

Canlı Destek

Canlı Destek

Aklınıza takılan soru yada sorunlar olmasını istemedik ve birtema.com üzerinde sağ altta bulunan canlı destek ile satış öncesi tüm sorularınızı sorabileceğiniz olanak sağladık.

Ticket Sistemi

Ticket Sistemi

Bir tık uzağınızda olmak isteyerek satış sonrası tüm soru yada sorunlarınızı teknik ekibimizden ticket yardımcı ile almanızı sağlayacak ticket sistemi geliştirdik.

Eğitim VideolarıEğitim VideolarıA’dan Z’ye Birİndir teması hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeren eğitim videolarını tema panelinizde ilgili sekmenin altına ekleyerek sizleri yönetim konusunda rahatlamaya çalıştık.

https://www.mediafire.com/file/op56n0xdliswgdf/birindir.rar/file
Bağlantı adresini görebilmek için bir [ YORUM ] yazmanız gerekmektedir.
UYARI ! asdf yada argo içerikli yorum atanların ip adresleri engellenecektir.

Reklam
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın